Hopoti

Vapaat paikat

Imatran Ratsastajat

Ke 22 Syys

17:00–18:00

Junnut He C-B

1 paikka vapaana

Ke 22 Syys

18:00–19:00

Junnut He C

1 paikka vapaana

Ke 22 Syys

20:00–21:00

Paken valkka Ryhmä 2

3 paikkaa vapaana

To 23 Syys

15:00–16:00

Jussin valkka

4 paikkaa vapaana

To 23 Syys

18:00–18:30

Talutus

2 paikkaa vapaana

Pe 24 Syys

14:00–15:00

Ladyryhmä

3 paikkaa vapaana

La 25 Syys

11:00–12:00

Koulupainotteinen He C-B Aik / nuoret

2 paikkaa vapaana

La 25 Syys

12:00–13:00

Perusmerkki - HeC / Takaisin ratsaille Aik./Junnut/Lapset!

5 paikkaa vapaana

La 25 Syys

13:00–13:30

Talutus

3 paikkaa vapaana

La 25 Syys

13:30–14:30

Estepainotteinen He B

4 paikkaa vapaana

Ma 27 Syys

17:00–18:00

Junnut He C-B

1 paikka vapaana

Ma 27 Syys

18:00–18:30

Talutus

2 paikkaa vapaana

Ma 27 Syys

18:30–19:30

Perusmerkki - He C

1 paikka vapaana

Ma 27 Syys

19:30–20:30

Koulupainotteinen He B-A

2 paikkaa vapaana

Ti 28 Syys

18:30–19:30

Talutuksesta itsenäiseen

2 paikkaa vapaana

Ke 29 Syys

19:00–20:00

Perusmerkki - He C

1 paikka vapaana

To 30 Syys

18:00–18:30

Talutus

2 paikkaa vapaana

Pe 01 Loka

09:00–10:00

Ladyryhmä

5 paikkaa vapaana

Pe 01 Loka

18:00–18:30

Talutus jatko

2 paikkaa vapaana

Pe 01 Loka

18:30–19:30

Perusmerkki - He C

3 paikkaa vapaana

La 02 Loka

10:00–11:00

Junnut He C

1 paikka vapaana

La 02 Loka

11:00–12:00

Koulupainotteinen He C-B Aik / nuoret

4 paikkaa vapaana

La 02 Loka

12:00–13:00

Perusmerkki - HeC / Takaisin ratsaille Aik./Junnut/Lapset!

6 paikkaa vapaana

La 02 Loka

13:00–13:30

Talutus

5 paikkaa vapaana

La 02 Loka

13:30–14:30

Estepainotteinen He B

4 paikkaa vapaana

Ma 04 Loka

17:00–18:00

Junnut He C-B

1 paikka vapaana

Ma 04 Loka

18:00–18:30

Talutus

3 paikkaa vapaana

Ma 04 Loka

18:30–19:30

Perusmerkki - He C

1 paikka vapaana

Ma 04 Loka

19:30–20:30

Koulupainotteinen He B-A

2 paikkaa vapaana

Ti 05 Loka

18:30–19:30

Talutuksesta itsenäiseen

2 paikkaa vapaana

Ke 06 Loka

19:00–20:00

Perusmerkki - He C

1 paikka vapaana

To 07 Loka

18:00–18:30

Talutus

4 paikkaa vapaana

To 07 Loka

18:30–19:30

Junnut He B

1 paikka vapaana

Pe 08 Loka

09:00–10:00

Ladyryhmä

5 paikkaa vapaana

Pe 08 Loka

18:00–18:30

Talutus jatko

3 paikkaa vapaana

Pe 08 Loka

18:30–19:30

Perusmerkki - He C

4 paikkaa vapaana

La 09 Loka

10:00–11:00

Junnut He C

2 paikkaa vapaana

La 09 Loka

11:00–12:00

Koulupainotteinen He C-B Aik / nuoret

4 paikkaa vapaana

La 09 Loka

12:00–13:00

Perusmerkki - HeC / Takaisin ratsaille Aik./Junnut/Lapset!

6 paikkaa vapaana

La 09 Loka

13:00–13:30

Talutus

4 paikkaa vapaana

La 09 Loka

13:30–14:30

Estepainotteinen He B

4 paikkaa vapaana

Ma 11 Loka

17:00–18:00

Junnut He C-B

1 paikka vapaana

Ma 11 Loka

18:00–18:30

Talutus

3 paikkaa vapaana

Ma 11 Loka

18:30–19:30

Perusmerkki - He C

1 paikka vapaana

Ma 11 Loka

19:30–20:30

Koulupainotteinen He B-A

2 paikkaa vapaana