Hopoti

Lediga platser

Lunds Civila Ryttarförening

Sön 05 April

13:00–14:00

Orange (Ponny 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Sön 05 April

14:00–15:00

Nyb (Häst 8 grupp)

4 plats ledig / platser lediga

Sön 05 April

15:00–16:00

Turkos (Ponny 10 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Sön 05 April

16:00–17:00

Ung Röd (Häst 8 grupp)

3 plats ledig / platser lediga

Sön 05 April

17:00–18:00

Nyb (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Sön 05 April

18:00–19:00

Röd (Häst 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Mån 06 April

16:30–17:30

Röd (Ponny 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Mån 06 April

20:30–21:30

Gul (Häst 11 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Tis 07 April

08:00–09:00

Röd (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Tis 07 April

16:30–17:30

Lila grupp

3 plats ledig / platser lediga

Tis 07 April

17:30–18:30

Rosa (Ponny 10 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Tis 07 April

17:30–18:30

Ung Blå (Häst 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Tis 07 April

18:30–19:30

Orange (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

15:30–16:30

Lila lektion

1 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

16:30–17:30

Turkos (Ponny 10 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

17:30–18:30

orange (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

18:30–19:30

Röd (Häst 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

19:30–20:30

Grön (Häst 11 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Ons 08 April

20:30–21:30

Blå (Häst 11 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

15:30–16:30

Lila lektion

6 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

16:30–17:30

Nyb (Ponny 10 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

16:30–17:30

Lila lektion

6 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

17:30–18:30

Orange (Ponny 10 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

17:30–18:30

Rosa (Häst 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Tors 09 April

18:30–19:30

Blå (Ponny 10 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Fre 10 April

09:00–10:00

Ung Röd (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Fre 10 April

15:30–16:30

Lila lektion

6 plats ledig / platser lediga

Fre 10 April

16:30–17:30

Rosa (Ponny 10 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Fre 10 April

16:30–17:30

Lila lektion

6 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

09:00–10:00

Rosa (Ponny 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

10:00–11:00

Turkos (Ponny 10 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

10:00–11:00

Rosa (Häst 8 grupp)

2 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

11:00–12:00

Orange Hopp (Ponny 8 grupp)

1 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

11:00–12:00

Röd (Häst 8 grupp)

3 plats ledig / platser lediga

Lör 11 April

13:00–14:00

Orange (Häst 8 grupp)

4 plats ledig / platser lediga